پاورپوینت پروژه روستای یکشوه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت پروژه روستای یکشوه :

دانلود پاورپوینت پروژه روستای یکشوه در 196 اسلاید در قالب پاورپوینت , قابل ویرایش , آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان...

قسمتهایی از متن:

مقدمه
آنچه که پیش روی شماست گزارشی کوتاه, جهت معرفی روستای یکشوه از توابع شهرستان بوکان می باشد. موقعیت جغرافیایی که روستا در آن واقع شده, شرایط اقلیمی ویژه روستا, منابع طبیعی موجود و خود کفا بودن منطقه ,توپوگرافی خاص منطقه , همه و همه از جمله عواملی هستند که این روستا را به روستایی منحصر به فرد در منطقه تبدیل کرده اند معر فی اجمالی موقعیت روستا, بررسی ویژگی های روستا از قبیل (شیب ,نحوه قرار گیری ,شبکه ی معابر و ..... ),‌ بررسی امکانات روستا و تحلیل فضاهای یکی از خانه های روستا , فرهنگ و آداب و رسوم منطقه ,همگی از جمله ویژگی های روستا بوده و در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته و پیرامون آنها به بحث پرداخته شده است. با این حال اطمینان دارد که درک درست از روستا با مطالعه یک گزارش کوتاه امکان پذیر نیست.از جمله مسائل و مشکلاتی که در تهیه این گزارش, پیش روی دانشجو قرار داشت می توان به دور بودن روستا از شهرستان همکاری نکردن سازمان بنیاد مسکن و نبود طرح هادی برای روستا اشاره کرد که با عنایت خداوند منان مشکلات نادیده گرفته شد. با اینکه گزارش حاضر, تحقیقی دانشجویی بوده و در فرصت بسیار کم تهیه شده, بنابراین وجود کاستی و یا نارسایی در آن دور از انتظار نمی باشد چنانچه اساتید, دانشجویان و با ارایه نکته نظرات اصلاحی خود, زمینه رفع اشکالات را فراهم نمایند,‌ موجبات سپاس گذاری خواهد بود.

پاورپوینت پروژه روستای یکشوه
فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
مقدمه
فصل اول- بررسی تقسیمات سیاسی شهرستان و روستای مورد نظر
فصل دوم- بررسی شرایط اقلیمی شهرستان و روستای مورد نظر
فصل سوم- بررسی آمار جمعیتی روستا
فصل چهارم- بررسی ویژگی های اقتصادی روستا
فصل پنجم- بررسی دیدگاههای روستایان ویژگی های کالبدی روستا
فصل ششم- بررسی مسکن روستایی
فصل هفتم-بررسی حوزه نفوذ

پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل, نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).
نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

لینک کمکی